Dom ProduktyKrzesła z litego drewna

Nowoczesne krzesła z litego drewna do wypoczynku z siedzeniami skórzanymi w kolorze białym / czarnym

Im Online Czat teraz

Nowoczesne krzesła z litego drewna do wypoczynku z siedzeniami skórzanymi w kolorze białym / czarnym

Nowoczesne krzesła z litego drewna do wypoczynku z siedzeniami skórzanymi w kolorze białym / czarnym
Nowoczesne krzesła z litego drewna do wypoczynku z siedzeniami skórzanymi w kolorze białym / czarnym Nowoczesne krzesła z litego drewna do wypoczynku z siedzeniami skórzanymi w kolorze białym / czarnym Nowoczesne krzesła z litego drewna do wypoczynku z siedzeniami skórzanymi w kolorze białym / czarnym Nowoczesne krzesła z litego drewna do wypoczynku z siedzeniami skórzanymi w kolorze białym / czarnym Nowoczesne krzesła z litego drewna do wypoczynku z siedzeniami skórzanymi w kolorze białym / czarnym

Duży Obraz :  Nowoczesne krzesła z litego drewna do wypoczynku z siedzeniami skórzanymi w kolorze białym / czarnym

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangong, Chiny
Nazwa handlowa: Senmeiyuan
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 zestawów
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 25 dni - 30 dni
Możliwość Supply: 5, 000pcs miesięcznie

Nowoczesne krzesła z litego drewna do wypoczynku z siedzeniami skórzanymi w kolorze białym / czarnym

Opis
materiał: Drewno skóra Wygląd: Nowoczesny
pakowania: Standardowe opakowanie Funkcja: Przyjazne dla środowiska
Funkcja: Różnego przeznaczenia użyć: Krzesło do jadalni
High Light:

solid wood dining room chairs

,

modern sitting chairs

Nowoczesne krzesła do jadalni z drewna ze skórzanymi siedzeniami Kolor biały / czarny

Materiał: drewniany

Styl drewna: lite drewno

Typ: Meble do jadalni

Szczególne zastosowanie: krzesło do jadalni

【cechy produktu】:


W tym krześle zastosowano wysokiej jakości drewno jako ramę krzesła, przyjazną dla środowiska farbę, a po surowym procesie lakierowania „pięć spodów i trzy boki” wszystkie gąbki są gąbkami piankowymi o wysokiej gęstości, wysokiej sprężystości, umiarkowanie miękkim i twardym oraz dobrą sprężystością ; Używając importowanych tkanin lub materiałów skórzanych, powierzchnia tkaniny jest mocna, oddychająca, miękka i twarda, grubość jest umiarkowana, efekt jest ciepły zimą i chłodny latem, a dłoń czuje się dobrze. Kolory i style można dostosować.

Mocne strony drewnianego krzesła do jadalni to wygoda i jędrność

Dotyczy wszystkich głównych hoteli, restauracji, barów, restauracji zachodnich, kawiarni, restauracji z herbatą, miast z gorącą doniczką oraz innych restauracji i miejsc rekreacyjnych.

[Konserwacja krzesła do jadalni]:

1. Wentylacja. W przypadku mebli drewnianych deformacja najprawdopodobniej wystąpi przy wilgotnej pogodzie. Dlatego utrzymywanie wentylowanego i suchego środowiska oraz czyszczenie powierzchni często może zapewnić dobre wyniki konserwacji.

2 Przechowywać z dala od wysokiej temperatury i chronić przed wilgocią. Ponieważ materiałem mebli drewnianych jest drewno naturalne, ma cechy roślin, dlatego nie należy go umieszczać w miejscu, w którym można umieścić bezpośrednie światło słoneczne. W przypadku okien konieczne jest narysowanie zasłon, gdy światło słoneczne jest silne, aby zapobiec blaknięciu farby. Jednocześnie staraj się unikać bezpośredniego kontaktu z przegrzaną zastawą stołową na drewnianych stołach, aby uniknąć rozlewania jedzenia i zupy na stół. Zawsze utrzymuj meble w stanie suchym i często wentyluj pomieszczenie, aby uniknąć zamoczenia otoczenia.

3. Często wycieraj substancje żrące. Dla tych, którzy lubią sprzątać, mogą codziennie wycierać meble, ale warto zauważyć, że szmatki nie należy myć gorącą wodą, wodą alkaliczną lub wodą do dezynfekcji, nie mówiąc już o dotyku Żrące przedmioty, takie jak alkohol i lakier do paznokci, mogą uszkodzić farba na powierzchni mebli. Najlepszym sposobem na to jest użycie krokwi do usunięcia pływającej ziemi z powierzchni lub wytarcie jej delikatną wilgotną szmatką.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Senmery Furniture Co,.Ltd

Osoba kontaktowa: Jody Yung

Tel: +8615218746987

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)